Site yönetim programı kullanmak teknolojiye ayak uydurmak ve beklentileri karşılamak adına önemlidir. Hizmeti kusursuzlaştırmada önemli bir unsur olan site yönetim programı sayesinde elde edilen ayrıcalıkları daha yakından ele almaya ne dersiniz?

Site Yönetim Programı Nedir?

Site yönetim programı, tesis yönetim hizmeti kapsamındaki yaşam alanlarıyla alakalı bütün işleri ele almada değerlidir. Bu kapsamda bir sitenin yönetim süreçlerini kontrol altına almak adına mutlaka site yönetim programlardan fayda sağlamak gerekir. Zamandan ve bütçeden tasarruf etmeyi sağlayacak olan site yönetim programlarını kullanan 2M Yönetim olarak fark yaratıyoruz.

2M Yönetim’de Hangi Site Yönetim Programı Kullanılıyor?

2M Yönetim, site ve tesis yönetim süreçlerinde dikkat çeken bir marka olarak Apsiyon ile iş birliği yapar. Yönetsel süreçlerin daha anlamlı bir şekilde sürmesi söz konusu olurken hedef daima en ideal alternatiflerle çözüm üremektir. Bu kapsamda 2M Yönetim ve Apsiyon iş birliği ile kusursuzluğu sunmayı amaçlıyoruz.

2M Yönetim’de Apsiyon Ücretli mi?

Site ve tesis yönetim süreçlerinde en çok tercih edilen program kesinlikle Apsiyon olur. Peki, bu yönetim programı ücretli midir? Evet, Apsiyon yıllık lisans ücretleri ve paket fiyatlarıyla hizmet almanızı sağlar. Üstelik Apsiyon sunduğu ekstra özellikler sayesinde ödediğiniz ücretin hakkını fazlasıyla verir. 2M Yönetim olarak uygun maliyetlerle Apsiyon’u kullanarak hizmetlerimizi en ideal noktaya taşımayı amaçlıyoruz. Fakat Apsiyon için müşterilerimizden ekstra ücretler talep etmiyoruz.

Peki Apsiyon’un Avantajları Nelerdir?

Site yönetim programı konusunda en ideal seçenek kesinlikle Apsiyon’dur. Çünkü sunduğu faydalar ve kalite odaklı yaklaşımı sayesinde bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir. Aşağıda 2M Yönetim olarak Apsiyon ile size sunduğumuz ayrıcalıkları sıraladık!

  • Aidat takibi yaparak site sakinlerinin ödemeleriyle alakalı süreçleri kolaylaştırıyoruz,
  • Tahsilatın sadece elden değil online bir şekilde yapılabilmesi mümkün olur,
  • Banka entegrasyonları sayesinde ödeme kolaylığı ortaya çıkar,
  • İş takibinde manuel süreçler tarihe karışır.

Tüm bu avantajları düşünüldüğünde site yönetimi ile alakalı olarak doğru çözümlere sahip olabileceğinizi unutmayın. Apsiyon sayesinde en kaliteli çözümleri yakalayın ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ulaşın. 2M Yönetim size en ideal hizmetleri sunar.