2M Yönetim-Danışmanlık-İnşaat olarak gelişen ve değişen toplu yaşam alanlarında zorunlu hale gelen Mantolama ve dış cephe giydirme hizmetini sizlere sunmaktayız.

Mantolama, yalıtkan özelliğe sahip bir katman ile binaların giydirilmesi işlemidir. Bu işlem sayesinde ayrı sıcaklığa sahip iki ortam arasındaki ısı geçişi engellenmiş olur. Mantolama işlemi çevre dostudur, ısı geçişi engellendiği için daha az yakıt tüketmenizi sağlar. Mantolama işlemi; uzun ve kısa vadede hem ekonomik alanda bina ömrünü uzattığı için tasarruf etmenizi sağlar, hem de sağlığınıza iyi anlamda etki edeceği için yaşam standardınızı arttırır. Ayrıca küf, nem ve rutubetin önleyerek binanızın ömrünü uzatır, gelecek nesillere aktarılmasını sağlar. Bu özelliklerin yanı sıra mantolama yapılan binalar estetik bir görünüme kavuşur.

Yeni çıkan yasalar gereği ısı yalıtımı ve mantolama uygulamaları zorunlu hale gelmiştir. Isı yalıtımı ve mantolama ihtiyaçlarınızı gönül rahatlığı ile bize emanet edebilir, kaliteli ve güvenilir hizmetin farkını bizimle tadabilirsiniz.

Broşüre Göz Atmak İçin Tıklayınız…