Son yıllarda hayata geçirilen konut projelerinin sayısı artmıştır. Bu projelerin satışında profesyonel çözümlere ihtiyaç duyulmaktadır. Konut üreticilerinin ve alıcıların bir araya gelmesi için gayrimenkul danışmanları çok önemli rol üstlenmektedir.

Gayrimenkul Danışmanlığı inşaat sektörünün önemli kollarından biridir. Çeşitli meslek gruplarından kişiler yatırım maliyetleri düşük, geliri yüksek ve ülkemizde son yılların öne çıkan mesleği olan gayrimenkul danışmanlığına ilgi duymaktadır.

 Kiralama, alım ve satım işlemleri gerçekleştirilirken bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulur. Mülkün en iyi şekilde temsil edilebilmesi ve değerinin korunması mülk sahipleri için önemlidir.

2M Yönetim-Danışmanlık-İnşaat olarak gayrimenkul danışmanlığını profesyonelce, sertifikalı ve tecrübeli personellerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız. Ayrıca yönetim işlemini yapmakta olduğumuz site ve tesisler için ücretsiz bir şekilde gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Gayrimenkul danışmanlığı ile birlikte satın alacağınız, kiralayacağınız daire ve ofisler için istekleriniz doğrultusunda iç mimar desteği de sunmaktayız.

Gayrimenkullerinizi içiniz rahat bir şekilde bize emanet edebilir, hızlı ve kolay hizmetin keyfine varabilirsiniz.