Gayrimenkul Danışmanlığı:

Mülklerin kiralama, alım ve satım işlemleri gerçekleştirilirken bir gayrimenkul danışmanına ihtiyaç duyulur. Mülkün en iyi şekilde temsil edilebilmesi ve değerinin korunması mülk sahipleri için önemlidir. 2M Yönetim Danışmanlık olarak yönetimini yapmakta olduğumuz Projelerin mülk sahiplerine özel, alanında uzman ekibimizle Profesyonel Gayrimenkul Danışmanlığı Hizmeti sunmaktayız. Bu sayede gayrimenkullerinizin tanıtım süreci daha sağlıklı ve profesyonel şekilde ilerlerken; satımı/kiralanması daha hızlı olmaktadır. Yönetimini yapmakta olduğumuz projede ki mülklerin Satış ve Kiralama hizmetinin tarafımızca yapılması mevcut düzen ve huzurun korunmasında da önemli rol oynamaktadır. Mülkünüzün Değer Tespiti yapılarak Satış/Kiralama hizmetinin tarafımızca takip edilmesi her iki tarafa da güven vererek daha sağlıklı bir sürecin oluşmasını sağlamaktadır. Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Teknik Bakım, Onarım ve Yenileme Hizmetleri: 

2M Yönetim Danışmanlık olarak yönetimini yaptığımız yaşam alanlarındaki dairelere özel Teknik Bakım – Onarım ve Yenileme hizmetleri de vermekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizleri arayarak hem zamandan tasarruf edebilir hem de profesyonel ekibimiz sayesinde kaliteli hizmetin keyfine varabilirsiniz. Tarafımızca yapılan tüm işler güvencemiz altındadır.

 

İç Mimari Tasarım ve Projelendirme:

İçinde bulunduğunuz veya mülkiyetine sahip olduğunuz mekanların tasarlanması ve bu tasarımların uygulanması için bir İç Mimar’ a ihtiyaç duyulur. Bu sayede düşünceleriniz İç Mimar sayesinde hayata geçer. Yapılan yenileme ve tasarımlar mülklerinize değer katarak daha modern alanlar oluşturur. 2M Yönetim Danışmanlık olarak alanında uzman İç Mimarlık ekibimizle sizlerin yanınızdayız.

BİZ:

İnsan Odaklı, Yönetim Anlayışımızla; Toplu Yaşam Alanlarınızın İhtiyaç Duyduğu Tüm Hizmetleri Tek Elden, Güvenilir ve Profesyonel Olarak Sizlere Sunmak İçin Varız.

Unutmayın İhtiyaç Duyduğunuz Her An; Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız ..!

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ ..