Günümüz şartlarının gelişmesi ve ülke nüfusunun her geçen gün biraz daha artması, site, iş merkezleri ve katlı binalar gibi ortak yaşam alanlarının daha da artmasına neden olmaktadır. Bu alanlarda ikamet eden insan sayısının fazla olması, gerekli işlem ve ihtiyaçların dahada çok artmasına neden olmaktadır. Yoğun iş temposu, gündelik yaşantı stresi ve kişilerin özel ihtiyaçları, bina ile ilgili işlerin bireysel olarak yürütülmesini engellemektedir. Bu konuda destek alabileceğiniz Ankara bina yönetim firmaları, site ve apartmanların tıpkı donanımlı bir şirket gibi planlı bir biçimde yönetilmesini sağlamaktadır. Firmamızın sunmuş olduğu bina yönetimi hizmeti, şirket görüşmelerini, binanın iç ve dış bakımını, binanın çevre bakımı ve düzenleme işlemlerini, muhasebe işlemlerini, fatura ödeme sistemlerini, ihtiyaç duyulduğunda gerekli hukuki işlemlerin yürütülmesini ve bu gibi ihtiyaçlara yönelik tüm faktörleri kapsamaktadır. 

Ankara bina yönetim firmaları, yönetici sistemi ile yönetilen binalarda yaşanan hiçbir sorunu yaşamamanız ve işlerin aksamaması adına oldukça kaliteli bir hizmet vermektedir. Firmamız, binaların her türlü ihtiyacını karşılamak adına düzenli olarak planlamalar yapmakta ve sorunsuz bir yönetim sağlamaktadır. Ayrıca firmamız, yönetim sistemi konusunda oldukça şeffaf davranmakta ve kişilerin bu bilgilere ulaşmak istemesi durumunda, tüm kolaylıkları sağlamaktadır. Firmamızın sunduğu profesyonel bina yönetim hizmeti hakkında bilgi almak ve hizmet fiyatlarımızı öğrenmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ankara Bina Yönetim Firmalarının Verdiği Hizmetler

Ankara bina yönetim firmaları, bina yönetimi konusunda temel olarak şu hizmetleri vermektedir. 

  • Bina yönetim firmaları, bina ile ilgili tüm hukuki adımların kontrol edilmesini sağlamaktadır.
  • Yönetmeliklerde de yer aldığı gibi firmamız,  düzenli olarak genel kurul ve yönetim kurulu toplantıları düzenlemektedir.
  • Bina yönetim firmaları, yönetim aşaması ile ilgili meydana gelen her sorunun çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır.
  • Bina ile ilgili, işletme defterlerini hukuki alanda düzenlemek ve işletme projelerini hazırlamak bina yönetim firmalarının, en temek görevleri arasında yer almaktadır.
  • Bina yönetim firmaları, ortak kullanım alanları için gerekli olan onarım, bakım ve tadilat işlemleri ile ilgilenmekte ve bunları yönetim kuruluna sunmaktadır.
  • Ankara bina yönetim firmaları, aidatları, gelir ve gider tablolarını düzenlemekte ve bu düzenlemeleri gerekli mercilere sunmaktadır.
  • Bina yönetim firmaları, apartman ile ilgili gerekli giderleri hesaplayarak, eşit bir şekilde bölmekte ve apartman sakinlerine aynı oranda paylaştırılmasını sağlamaktadır.