Eskiden apartmanlar bu günlerde olduğu gibi çoklu bloklardan oluşmuyordu. Komşular 8-10 kişi kadardı. Haliyle yönetici olarak işlere koşturmak ve komşuları bir araya toplayarak kararlar almak kolay sayılırdı. Ancak günümüzde çoklu bloklardan oluşan, yüzlerce hatta binlerce insanın yaşadığı siteler kuruldu. Bu kalabalığın karar alması, yola çıkması, aidatları toplaması ve proje yönetmesi çok zorlaştı. Bu nedenle bir binanın ya da kalabalık bir sitenin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri kurumsal bir firmadan, tek elden edinilmesine ve bu hizmetler bütününe “Profesyonel Bina Yönetimi Hizmetleri” diyebiliriz. Ankara profesyonel bina yönetimi düşünüldüğünde firmamızdan en doğru hizmetleri alabilirsiniz.

Tüm Ankara merkez ve ilçelerindeki apartman ve site yöneticileri, Ankara profesyonel bina yönetimi hizmetlerimizden faydalanabilir. Profesyonel bina yönetimi çözümlerimiz ile yöneticilik işlemlerini kurumsal çatı altında toplayarak site yaşamınızı sizler için sorunsuz ve zevkli hale getiriyoruz. 

Profesyonel Bina Yönetimi Hizmetlerimiz

Personel Yönetimi

Güvenlik, kapıcı, bahçıvan ve kaloriferci gibi site çalışanlarının iş takibi, işe giriş çıkış işlemleri için SGK bildirimlerinin yapılması ve maaşlarının ödenmesi gibi tüm resmi işlemlerin yerine getirilmesidir.

Muhasebe ve Aidat Toplanması Hizmetlerimiz

Yapılan tüm giderlerin resmi olarak online muhasebe sistemine kaydı ve tüm site sakinlerinin bu evrak ve kayıtlara ulaşabilmesi hizmetleridir. Böylece tüm site sakinleri yapılan harcamaları istediği zaman görebilmektedir. Aidat toplama işlemi ise elden yapılmamaktadır. Site veya apartman adına açılan bir banka hesabına tüm kat malikleri aidatlarını yatırmakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğünü kanuni sürelerde yerine getirmeyen site sakinlerden, kanunlar ve icra zoru ile tahsilat yapılabilir.

Güvenlik Hizmetlerimiz

Yaşam alanlarınız güvenliği için gerekli tüm güvenlik personeli ve ekipmanlarının temin edilmesi ve profesyonel şekilde organize edilmesidir.

Bakım ve Onarım Hizmetlerimiz

Daire, apartman içi ya da apartman dışındaki tüm teknik sorunlarınızı tek bir telefonla bize iletebilir ve gerekli hizmeti en kısa sürede alabilirsiniz. Apartmandaki tüm dairelerin her zaman için tam teşekküllü olması için tüm sorunlar en kısa sürede giderilir. 

Bahçe ve Peyzaj Hizmetlerimiz

Geniş alanlara yayılmış bahçelerin, uzman ekibimiz ile her zaman bakımlı ve güzel tutulmasını sağlıyoruz.

Enerji Yönetimi Hizmetlerimiz 

Ek hizmet olarak tüm enerji hizmetlerinin faturalandırılması ve tahsilatı konusunda da hizmet alabilirsiniz. 

Size en uygun Ankara profesyonel bina yönetimi hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve hemen teklif almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.