Apartman yönetim firması seçerken genellikle en kapsamlı hizmetlere odaklanmak söz konusudur. Zira hizmet kapsamı çok geniş olmayan bir apartman yönetimi firmasının tercih nedeni olmayacağından söz etmek gerekir. 2M Yönetim hem hizmet kapsamı hem de kaliteli çözümleri ile sizlere kusursuz bir yaşam alanı sunar. Siz de yaşam alanınızda kusursuzluğu yakalamak adına 2M Yönetim seçiminde bulunmalısınız.

Apartman Yönetim Firması Nedir?

Apartman yönetimi firması, apartmandaki genel huzuru sağlarken temel ihtiyaçlara çözüm üretir. Bu nedenle de apartmandaki genel beklentilere cevap vermek ve huzurlu bir sürece imza atmak adına apartman yönetimi firması tercihinde bulunmalısınız. Peki, bir apartmanda yönetimi devraldığımızda ne tür hizmetler sunuyoruz?

2M Yönetim bir Apartman Yönetim Firması olarak gösterilebilir.

Dezenfeksiyon ve İlaçlama Hizmetleri

Apartmandaki temizliğin sağlanması apartman yönetim firmasının görevidir. Bu kapsamda uygun temizlik ürünleri kullanılırken düzenli bir şekilde temizlik yapılmaktadır. COVID-19 sürecinde virüsün bulaşmasını engellemek adına dezenfekte işlemleri gerçekleştirilmektedir. Siz de daha sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamak adına dezenfeksiyon işlemlerinden faydalanmalısınız.

Güvenlik Hizmetleri

Apartman yönetimi firmasının sunacağı hizmetlerden bir tanesi de güvenliktir. Zira güvenlik; apartmana girecek hırsız ve dilencilerin engellenmesi adına değerlidir. Apartman sakinlerinin genel huzurunu sağlayacak olan güvenlik hizmetleri sayesinde siz de daha güvenilir bir ortamda yaşayabilirsiniz.

Dış Cephe Mantolama

Apartman yönetimi hizmetlerinin sadece temizlik ve güvenlikten ibaret olmadığından söz etmek gerekir. Bu kapsamda dış cephe mantolama hizmetleri gerçekleştirilirken amaç bina sakinlerinin daha kaliteli bir yaşam sürmeleridir. Isı verimliliğini sağlayacak dış cephe mantolama, binanın da ilgili düzenlemelere uygun olmasını sağlar.

Teknik Bakım ve Onarım

Teknik bakım ve onarım, apartmandaki genel düzenlemelerin gerçekleştirilmesi adına gereklidir. Bu bağlamda apartmanda bir teknik sorun çıkması halinde apartman yönetimi hizmetlerine başvurmalısınız.

Uygun Fiyatlı Apartman Yönetim Firması Çözümleri

Uygun fiyatlı çözümler sunmayı arzu eden 2M Yönetim sayesinde siz de en kaliteli apartman yönetimi firması tercihinde bulunabilirsiniz. Kaliteli, sürdürülebilir ve başarı odaklı çözümler sunan firmamız beklentilerinize de tam anlamıyla cevap verir. Birbirinden özel süreçler ve çok daha fazlası için yapmanız gereken sadece hizmetlerimizle ilgili bize ulaşmaktır.