Görevi devraldığı günden itibaren, son görev gününe kadar site yönetimi Yaşamkent, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve huzurlu bir aile ortamı oluşturmak adına elinden geleni yapmaktadır. Tüm gün boyunca iş hayatının bin bir türlü zorluklarıyla karşılaşan, trafikte stresle boğuşan sakinlerimiz evlerine geldiklerinde huzuru bulmalı sitemize girdikleri andan itibaren rahatlamaya başlamalıdırlar. Gününün büyük çoğunluğunu trafikte geçiren bir sakinimiz, evine geldiğinde otopark sorunu yaşamamalıdır. Siz değerli sakinlerimiz sitemizin size sunduğu konforun tadını çıkarırken, biz de bu hizmetlerin devamlılığını sağlamak ve yaşam alanlarımızın kalitesini arttırmak için çalışıyoruz. Hepimizin, ödediği aidatlar ile destek verdiği bu sistemde şeffaflığı ve katılımı ön planda tutuyor, sizlerin adına sitenin yönetim hizmetini üstleniyoruz.

Şeffaf Yönetim Anlayışı

Kat maliklerinin ödemiş olduğu aidatların nerelere harcandığını bilmeye hakkı vardır. Site yönetimi Yaşamkent olarak her zaman sakinlerimize hesap vermeye hazır durumdayız. Bilançolar, belirlenen periyodlarda duyuru panolarına asılmaktadır. Bununla birlikte, sitemize ait tüm evrak işlemleri kayıt altına alınmakta ve gerekli durumlarda kullanılmak üzere saklanmaktadır. Aidat makbuzları, banka kayıtları, muhasebe belgeleri, finansal raporlar gibi evraklara ihtiyaç halinde kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm program ve çalışmalarımız 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanununa göre şekillenmektedir.

Önleyici Yönetim Anlayışı

Sorunu oluşmadan bertaraf etmek, önleyici tedbirler almak, yönetim anlayışımızın temel prensibini oluşturur. Site yönetimi Yaşamkent  olarak, gelişmesi muhtemel sorunları önceden tespit ederek oluşabilecek zararları minimuma indirmek için rutin kontrolleri, elektronik aletlerin, mekanik aksamın ve tüm tesisat bakımlarının programlı bir şekilde yapılmasını takip ediyoruz. Site sakinlerimizin yaşam kalitesine etki edecek bir arızanın meydana gelmemesi için çalışıyoruz. Alınan önlemlere rağmen oluşabilecek teknik aksaklıklara müdahale etmek ve sorunu en kısa sürede çözüme kavuşturmak için alanında uzman teknik ekipler ile işbirliği içindeyiz. Özellikle güvenlik konusunda herhangi bir zafiyete sebebiyet vermemek adına, teknik ekipmanın arıza durumunu sürekli takip etmekteyiz. Görevli personelimize de bu konuda gerekli bilgilendirme ve hatırlatmalar sıklıkla yapılmaktadır. Güvenle inşa ettiğimiz yaşam hepimize ait. Bunu birlikte güzelleştirelim. Evinizde, ait olduğunuz yerde, sevdiklerinizle beraber güzel bir hayat geçirmek için site yönetiminizde firmamızı tercih edebilirsiniz.