Ankara’da profesyonel yönetim sektöründe yer alan firmamız 2M Yönetim Danışmanlık’ın en temel amacı, yönetmekte olduğumuz apartman, site ve tesislerde bulunan sakinlerimizin huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlamak ve hayat kalitelerini arttırmaktır. Apartman, site ve tesislerin yönetimini yaparken 634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu’ndan yararlanmaktayız. Bu sayede de yaşam alanlarınız firmamız 2M Yönetim Danışmanlık tarafından şeffaf ve güvenilir bir şekilde yönetilmektedir. Kat maliklerinin birbirine saygı duyduğu, herkesin mutlu olduğu ve değerlerin korunduğu bir yönetim şeklimiz bulunmaktadır.

Yönetimini yapmakta olduğumuz apartmanlarda ve sitelerde sağlıklı ve huzurlu bir yaşam şekli hakimdir. Toplu yaşam alanlarının büyümesiyle, verilecek ortak kararların uygulanmasında sorunlarla karşılaşılmasının yanında, özellikle aidatların düzenli alınamamasından kaynaklanan borçların birikmesi, yönetim alanında profesyonel bir yaklaşıma duyulan ihtiyacı gözler önüne sermektedir.

Eğitimli ve alanında uzman çalışanlardan oluşan 2M Yönetim Danışmanlık, saha personeli, halkla ilişkiler personeli, muhasebe sorumlusu, avukat, peyzaj mimarı gibi bir yaşam alanının ihtiyaç duyabileceği tüm alanları bünyesinde barındırmakla beraber yaşanacak sorunlara hızlı bir şekilde müdahale etmeyi amaçlıyor.

Ankara’da profesyonel yönetim alanının önde gelenlerinden olan 2M Yönetim Danışmanlık profesyonel yönetimi en hızlı, en sağlıklı ve bütçeye en uygun şekilde ortaya koyuyor. Aynı zamanda sizlere gelişen ve teknolojiyle birlikte, apartman ve sitenizde 7/24 neler yapıldığını, gelen faturaları, yaşam alanınıza dair yapılan harcamaları tek tuşla görme imkanı sağlıyoruz. Eğer siz de Ankara’da yaşıyor ve yaşam alanlarınızda kalite, dürüstlük ve profesyonelliğe önem veriyorsanız 2M Yönetim Danışmanlık bir telefon kadar uzağınızda.