Yaşam Alanlarının Yönetimi

Bina sakinlerinin bulunduğu apartman, site gibi ikamet durumu sayıca yüksek olan toplu yapıların, ihtiyaçları ve gereken işlem listesi de sayıca çok olmaktadır. Bu nedenle binaların da tıpkı büyük bir şirket gibi planlı bir sistemle yönetilmesi gerekmektedir. Bina yönetimi; bina içi ve çevresinin bakımı ve geliştirilmesi, anlaşmalı şirket görüşmeleri, fatura ödemeleri, muhasebe işlemlerinin yapılması, gerekli hukuki işlemler gibi birçok noktayı kapsamakta ve her türlü ihtiyaca yönelik kritik faktörler içermektedir.

Genellikle bina sakinlerinin kendi aralarında yönetici olarak belirlediği kişiler, günümüzde resmi gereksinimleri karşılayamamakta ve yönetim alanındaki diğer işlemleri yapmakta açıkça zorlanmaktadır. Bu durumda da yaşanan aksilikler, anlaşmazlıklar, kayıp evraklar, personel kaybı gibi büyük risk teşkil edebilecek sorunlar oluşmaktadır. Bu noktada bina yönetim şirketi faaliyetleri yürüten firmamız devreye girer. Binanın her türlü ihtiyacını gerekli planlamaları yaparak, doğru ve sürdürülebilir bir yönetim ile sağlayarak sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunmaktayız.

Bina Yönetim Şirketi Amaçları

Bina yönetim şirketi sağladığı hizmetler sayesinde daha iyi bir yaşam alanı sunar. Bu sayede bina sakinleri gerekli tüm ihtiyaçlarını, yeni kurulan yönetim biçimi ile koordineli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Apartman ve büyük sitelerde, kurumsal yapısı ile çözüm odaklı toplantılar düzenleyerek ortak kararlar alınmasını sağlamaktadır.

Bina yönetim şirketi tarafından yapılan hizmetler arasında  temizlik hizmetinden güvenlik hizmetine, tamirciden avukata tüm hizmetleri mevcut bütçe koşulları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bu hizmetlerin, bina sakinleri içerisinden seçilen bir temsilci ile planlı iletişim tekniği kurarak sağlanması, bina yönetimini istenen amaca profesyonelce ulaştırmaktadır.

Şirketimiz Hizmetleri

Kurumsal yapımız ve profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizde ilk amacımız, bina sakinlerinin mutluluğunu ve huzurunu artırmaktır. Bina yönetim şirketi olarak mevcut ve oluşabilecek tüm sorunların önüne geçmek nihai hedefimizdir. Sahip olduğumuz kalite belgelerimiz, yönetim standartlarımız ve dijital gücümüz ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılarken uygun fiyatlar sunuyor, evinizde güvenle yaşamanızı sağlıyoruz.

  • Muhasebe Hizmetleri ve Finans Yönetimi
  • Hukuk İşlemleri
  • Bakım, Onarım ve Temizlik Hizmetleri
  • Çalışan Personel Destek Hizmetleri
  • Eksik Personel İhtiyacı Karşılama Hizmetleri
  • Evrak Yönetimi
  • Ortak Alan ve Tesis Yönetimi
  • Toplantı Hizmetleri

Gibi şirketimiz bünyesinde gerçekleşen tüm hizmetler ilgili mevzuat ve kanunlar uyarınca yapılmaktadır.