Günümüz şartlarında apartman yöneticiliği, konutlardaki en büyük ihtiyaçlardan biri haline geldi. İnsanların müstakil evlerinden toplu yaşama geçmeleri, özellikle çok katlı ve çok bloklu sitelerde yaşamaya başlaması artık binalar için de yönetim sorununu doğurmaya başlamıştır. Apartman yöneticiliği Ankara içinde de hızla artış gösteren bir meslek haline geldi zira başkentteki insan sayısı ve apartman sayısı da yıllar içinde artış gösterdi. 

Bir topluluk ortaya çıkınca mutlaka bir kişinin topluluğu yönetmesi, birliği beraberliği sağlaması, topluluğun refahını gözetmesi gerekir. Düzeni işleten, sorunları çözen bir kişi bulunmadığı takdirde sorunlar daha da büyüyecek ve topluluk zarar görecektir. Apartman yöneticileri de bu noktada gelişmiş ve toplu yaşayışa geçmiş toplumlar için önemli bir meslek kolu olmaktadır. 

Apartman Yöneticisinin Görevleri

Apartman yöneticisinin belli başlı görevleri bulunmakta olup bu görevlerini yerine getirmesi apartmanın düzenini sağlayarak bina sakinlerinin refahını koruyacaktır. Apartman yönetici olan kişi; apartmanın güvenliğinden, ısınma işlemlerinden, elektrik- su- doğalgaz alt yapısından, aidat ödemelerinden, kapıcı çalışmasından ve ödemelerinin yapılmasından da dahil olmak üzere birçok apartman hizmetinden sorumludur. Bina içinden bir kişinin yönetici olarak seçilmesi durumunda bu hizmetlerde aksama yaşanması oldukça yüksek bir ihtimaldir. Zira her meslekte olduğu gibi bu işin de uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.

Apartman yöneticiliği Ankara konusunda firmamız son derece profesyonel kişilerle, yönetim konusunda bilgisi ve tecrübesi olan ekip arkadaşlarıyla çalışmaktadır. Bu noktada ısınma konusunda bir sorun yaşamaz veya evinizin güvenliği konusunda asla endişe etmek durumunda kalmazsınız. Apartman yöneticisinin görevi bir binanın tüm işleyişinden sorumlu olmak ve tüm işleyişi hiçbir sorun çıkmadan halletmektir. Firmamızla çalışma sağladığınızda yeni apartman yöneticiniz bu konularda size hiçbir sorun yansıtmadan en kısa sürede en iyi çözüm yollarını belirleyecek ve uygulayacaktır. 

Firmamızın Hizmetleri

Apartman yöneticiliği Ankara hizmetini sizlere sunan firmamız, her türlü konuda ayrıntıları düşünerek sorunların oluşmasının önüne geçmektedir. Apartmanın günlük temizliği, yıllık ısınma ihtiyaçları, kapıcı çalışma düzeni, güvenlik sistemleri, aidatların toplanması, apartmanda çalışan kişilerin ücretlerinin ödenmesi, asansör ve diğer tüm teknik çalışmaların güvenli çalışması gibi birçok hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Tüm bu hizmetin en sağlıklı, güvenli şekilde sizlere sunulması ve meydana gelebilecek en küçük sorunun bile en kısa sürede çözülmesi için aktif şekilde çalışmalar gerçekleştirilmektedir.