Ankara site yönetim firması seçerek yaşadığınız sitede daha kaliteli bir yaşama kapı aralamak mı istiyorsunuz? 2M Yönetim, bu konuda en ideal çözümleri sunar. Siz de yaşadığınız sitenin profesyonel bir site yönetimi firmasınca kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Peki, başvuracağınız Ankara site yönetimi firması ne tür avantajlar sağlayacaktır?

 

Apartman ve Siteniz İçin Teklif Alın!

Site Yönetim Firmaları Ne Yapar?

Apartman ve Site yönetim firmaları ; tek bloklu ya da birden fazla bloka sahip sitelerde yönetimin gerçekleştirilmesi anlamına gelir. Sitenin genel temizliğinin yapılması, ihtiyaçlarının karşılanması ve gelir – gider yönetiminin gerçekleştirilmesi söz konusudur. Aşağıda sıralanan çözümlere bakarak Ankara site yönetimi şirketi ile elde edebileceğiniz avantajlara bir göz atabilirsiniz.

  • Kat malikleri kurulunun kararlarını yerine getirmek,
  • Gayrimenkulün amacına uygun bir şekilde kullanılabilmesi ve kullanımının mümkün kılınabilmesi adına çalışmalar yürütmek,
  • Temizlik, güvenlik, onarım ve sigorta gibi genel uygulamalara imza atmak,
  • Gayrimenkul ile alakalı tebligatların kabul edilmesi,
  • Kat malikleri kurulunun toplantıya çağrılması.

Bu ve buna benzer görevlerin gerçekleştirilmesi amacıyla site yönetimini tercih edebilirsiniz. Denetim esnasında bütün verilerin açıkça paylaşılabilmesi amacıyla defter tutmak ve harcamaları kontrol etmek de site yönetiminin sorumluluğundadır. Siz de bu konuda en ideal çözümler için Ankara site yönetimi firması tercihinde bulunabilirsiniz.

Site Yönetim Firması Nasıl Seçilmelidir?

Site yönetim firması seçmek pek çok site sakini için değerlidir. Çünkü sitenin genel huzurunu sağlamak adına gerekli olan site yönetim firmasını seçerken titiz davranmamak ciddi sorunları da beraberinde getirmektedir. İşte site yönetimini seçerken dikkat edilecekler!

  • Firmanın daha önce ve halen yönettiği sitelerin genel durumuna bir göz atmalısınız,
  • Ankara Apartman ve  Site Yönetim firmasının talep ettiği ücretleri değerlendirmelisiniz,
  • Site yönetimi çerçevesinde sunulan hizmetlere göz atmalısınız,
  • Site yönetimi ile sitede ne tür değişikliklerin ortaya çıkacağını değerlendirmelisiniz.

2M Yönetim bir Ankara Site Yönetim Firması denilince akla ilk gelen markadır.

Tüm bu detayları dikkate alarak Ankara site yönetim firması seçmeniz avantajınıza olacaktır. 2M Yönetim olarak Ankara’nın en iyi apartman, bina ve site yönetim firması olmayı amaçlıyoruz. Bu amaca ulaşmayı hedeflerken size de kalitesiz tartışmasız bir hizmet vaat ediyoruz. Hizmetlerimizden fayda sağlamak ve detaylara ulaşmak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.